Opinie

  • Opinie klientów

Karolina G.

Wpisałem w Internecie frazę odszkodowania . Była to pierwsza firma jaka pojawiła się w wyszukiwarce. Mieli dużo pozytywnych opinii. Ponieważ zależało mi na czasie wypełniłam formularz kontaktowy. W ciągu 15 min zadzwoniła do mnie miła Pani która wszystko wytłumaczyła. Zlecenie sprawy odbyło się online. Bardzo szybo uzyskałam odszkodowanie w wysokości o jakiej nawet nie myślałam. Gorąco polecam !!!!!

Paweł H.

Miałem wypadek komunikacyjny. Kierowca BMW wjechał w mój pojazd z dużą szybkością. W efekcie pojazd nadawał się do kasacji a ja po wypadku odczuwałem bóle szyi i głowy. Ubezpieczyciel sprawcy wypłacił mi odszkodowanie 2.000,00 złotych. Uważałem że to za mało. Skontaktowałem się z OWO24. Opisałem w formularzu moją sytuację. Na następny dzień sprawa została zlecona. Ubezpieczyciela po pierwszych pismach wypłacił dodatkowo 36.455,00 zł., odszkodowania, a po zainicjowanym przez kancelarię procesie Sądowym uzyskałem odszkodowanie w wysokości 67.467.77 zł., a więc o ponad 65.000,00 więcej niż proponował ubezpieczyciel. .

Mariusz G.

Witam. Miałem problem bo w zakładzie pracy w którym pracowałem maszyna zmiażdżyła mi rękę. Pracodawca początkowo nie chciał uznać swojej odpowiedzialności i wypłacić należnych mi kwot. W spółce OWO24 spodowało mi się zgłoszenie sprawy online. Po kliknięciu opisałem w formularzu na czym polegał mój problem. Jeszcze w tym samym dniu zleciłem sprawę, a w przeciągu 4 miesięcy sprawa została zakończona ugodą w na podstawie której pracodawca wypłacił mi 103.000,00 złotych. Jestem zadowolony i bardzo polecam.

Kamil J.

Wielokrotnie słyszałem, że firmy ubezpieczeniowe zaniżają odszkodowania. Nigdy nie przypuszczałem, że kiedykolwiek doświadczę wypadku który spowoduje że będę zmuszony walczyć o odszkodowanie. Niestety miałem jadąc na rowerze zostałem potrącony przez samochód osobowy. W wyniku wypadku doznałem poważnego uszczerbku na zdrowiu. Ubezpieczyciel uchylał się od odpowiedzialności. O firmie OWO dowiedziałem się z internetu. Pełen złości na sytuację której doświadczyłem od razu wykonałem telefon i dodatkowo opisałem sprawę w formularzu kontaktowym. W ciągu 15 min skontaktował się ze mną Pan który obiecał pomoc w uzyskaniu odszkodowania i zapewnił, że moją sprawę da się dobrze załatwić. Uzyskane odszkodowanie to 179.000,00 złotych. Bardzo się cieszę.

Copyright 2018 - 2021 OWO Sp. z o.o.