Windykacja

Masz problem z dłużnikiem? Odzyskaj pieniądze! Zleć windykację!

Windykacja

Windykacja to podstawowy obszar działalności spółki. Jako firma windykacyjna skutecznie odzyskujemy pieniądze należne klientom. Windykacja jest prowadzona na wszystkich etapach. Nieopłacona faktura, nieuregulowane wynagrodzenie, wadliwie wykonana umowa to sytuacje w których możesz liczyć na naszą pomoc. Reprezentujemy klientów w sporach o zapłatę i wspieramy ich w trakcie negocjacji zmierzających do zawarcia ugody. Udzielamy pomocy w odzyskiwaniu należnych środków zarówno na etapie przesądowym, jak i na drodze sądowej. Indywidualnie dobieramy rozwiązania by jak najszybciej i najskuteczniej odzyskać należności.

Naszą ofertę w zakresie windykacji należności, w tym z nieopłaconych faktur i długów kierujemy szczególnie do podmiotów prowadzących działalność gospodarczą, jak również do osób chcących zapewnić sobie systematyczną i terminową spłatę należności.

Prowadzone przez nas działania windykacyjne są skuteczne i cieszą się zadowoleniem klientów.

To co nas wyróżnia na rynku to fakt, że poza windykacją prowadzimy również oddłużaniem. Spółka prowadzi zarówno windykację jak również antywindykację oczywiście nie dla tych samych stron. Podejmujemy działania mające uchronić klienta przed ucieczką

Image

Copyright 2018 - 2021 OWO Sp. z o.o.